Willy Jannis
Description
Renovatie rotstuin met 85 ton keien. Aangepaste beplanting aan het droge klimaat. Vijvers met beeklopen en watervallen waar 35.000 liter water per uur door stroomt. Grassen, border, coniferen, speciale bladplanten, hosta, fuchsia en eenjarigenborder. Vijf waterpartijen met biologisch filtersysteem.
Tuin van de toekomst - Water
Door de vijf waterpartijen en de waterval krijg je in de tuin een soort microklimaat. De nieuwe beplanting is aangepast aan het droge klimaat. De bodem van de tuin is een zandgrond waar veel compost in verwerkt is.
Openingsdata
Hours info
andere dagen 12u tot 17u
Member price
Non-member price
Extras
Praktische info
Tuin info
Tuintype
Subtype
Surface
Age
Creation
Adres
Directions
Vanaf N74 Hasselt-Eindhoven: aan het gele grensbord ‘Hechtel-Eksel’ na 100 m rechts, Hechtel Hoef, onmiddellijk links, ± 500 m volgen, links en na ± 300 m rechts. Deze weg ± 6 km rechtdoor volgen, aan het eerste kruispunt na de autokeuring rechts richting Eksel, de derde straat links is de Weverstraat.
Vanaf Mol: N71 tot kruispunt met N715, rechts, na ± 6 km kruispunt Eksel-Kerkhoven links, de derde straat links is de Weverstraat.